Як зібрати солодкий подарунок дитині на Новий рік

Новорічні подарунки

Напередодні зимових свят батьки діляться на дві категорії.

Одні згодні купити подарункові набори цукерок заздалегідь і спокійно спати. Другі пропонують зібрати солодкі подарунки самостійно, щоб стовідсотково догодити з ласощами і не хвилюватися про здоров'я діток.

Команда Shokopack теж на 80% складається з дбайливих тат і мам. Тільки ми давно не сперечаємося на тему новорічних солодощів, а просто даруємо набори цукерок з нашого сайту shokopack.ua.

Звідки така впевненість в солодких подарунках? Ми самі продумали їх зовнішній вигляд і склад!

Що брали до уваги:

  • Святкова упаковка – матеріал, принт.
  • Асортимент подарункового набору: смакові характеристики виробів, уподобання діток.
  • Свіжість продукції.
  • Солодощі яких фірм краще, смачніше, якісніше.
  • Наш шестирічний досвід роботи з солодкими сюрпризами.

Подарунковий набір цукерок на Новий рік – якою має бути упаковка

Святковою! Картонні будиночки і ялинки, залізні тубуси і скриньки, прикрашені тематичними малюнками, одним видом викликають позитивні емоції. Добрий Дід Мороз в оточенні звірят, святкова ялинка, символ наступаючого року – такі малюнки задають щасливу святкову атмосферу. А де щасливі посмішки, там і міцний імунітет.

Упаковка повинна бути цілісною, без вм'ятин і потертостей. Картон – щільним, щоб цукерки не висиплися з дна коробки. У ЖБ упаковці всередині повинна бути харчова емаль. Зазвичай такі «скриньки» і «тубуси» часто використовують для зберігання солодощів. Харчова емаль гарантує їх безпеку.

Збірка коробки не повинна бути складною. Розмір зручний для дитячих рук.

Новорічний подарунок «Дім»

Набір цукерок «Олень»

Солодкий подарунок «З Новим роком!»

Як продумати асортимент подарункового набору

Солодкий подарунок з однакових цукерок – це нудно. Як і коробка з однієї шоколадної «начинкою». Дитина точно буде шукати льодяник на паличці улюблене печиво, желейні цукерки та глазуровані десерти.

Як зібрати це в один презент? Набагато дорожче, ніж купити готовий в інтернет-магазині shokopack.ua. Ми замовляємо солодощі безпосередньо у виробника і реалізуємо подарункові набори з мінімальною націнкою. Чого не скажеш про магазини, кіоски, ринки.

А ще у нас є своя «фішка». Ми кладемо в подарункові набори маленьку пачку соку Джаффа. А в багато подарунків формату Преміум – плитку шоколаду Шокофон, стилізовану під смартфон. Такого ви точно ніде не побачите.

Чого в солодких подарунків бути не повинно:

  • дрібної і дуже яскравої карамелі;
  • фруктів і цитрусових;
  • солодощів невідомої марки без пакувального паперу.

Дрібна карамель для тих, хто вміє її розсмоктувати. Ми не кладемо її в подарунки, щоб ви сміливо замовляли набори в дитячі садки. З яскравою карамеллю все зрозуміло. Чим більше в ній барвників, тим сильніше шкода.

Фрукти та цитрусові даруйте окремо. І обов'язково пробуйте мандарини до того, як вручите діткам. Якщо вони кислі – реакція буде відповідна.

Солодощі noname – це без коментарів. З чого вони зроблені – така ж загадка, як і ім'я виробника.

На сайті shokopack.ua є повна інформація про склад набору, вагу, смакові якості виробів.

Солодкий новорічний подарунок «Дід Мороз»

Подарунок «Ялинка»

Солодкий подарунок «Скриня»

Свіжість продукції: факти і докази

Збираючи святковий набір солодощів звертайте увагу на терміни придатності продукції. На полицях магазинів і в наметах стихійних ринків перед святами намагаються реалізувати все – затребуване та не дуже.

Подарунки оптом на Шокопак формуються після замовлення і складаються зі свіжої продукції з кондитерських фабрик. Є сертифікати якості з прописаними термінами придатності.

Яких виробників вибирати при складанні солодкого подарунка

Фірми ROSHEN, Конті, Стимул, Lukas. Чому – читайте в статті Найсмачніші українські цукерки в подарункових наборах на shokopack.ua.

Тепер ви знаєте – не треба ускладнювати. Купити подарункові набори цукерок оптом в Shokopack – просто, зручно, безпечно та вигідно!