Які солодкі подарунки дарувати дітям на Новий рік у школі та садку?

солодкі подарунки дітям

Питання риторичне! Так подумає кожен дорослий і продовжить вибирати солодкий подарунок на Новий рік дитині по трьом головним параметрам: ціна, якість, асортимент.

Смакові переваги дитини батьки знають. Які фірми роблять кращі цукерки в Україні – теж обізнані. Справа за малим – знайти, оплатити та дочекатися зимових свят.

І ось тут починається найцікавіше.

Купити одні шоколадні цукерки фірми ROSHEN? Так дитина ще дуже любить бісквітні десерти Конті.

Замовити солодкий подарунок від конкретного виробника? У ньому не буде обожнюваних льодяників на паличці іншої фірми.

Подарувати святковий набір, вагою в 1 кг? Доведеться окремо купувати сік і шукати іграшку.

Якщо вам вже знайома така ситуація, уявіть, як ретельно вибирають солодкі подарунки представники батьківських комітетів в садках і школах.

Їм потрібно знайти найсвіжіші подарункові набори, укластися в бюджет, догодити кожному! При чому не тільки дитині, але і вимогливим батькам.

Як не допустити жарких передсвяткових суперечок в батьківських групах?

Замовити подарункові набори солодощів

Замовити подарункові набори солодощів від ShokoPack!

Оптом та у роздріб. В садки, приватні дошкільні установи та школи. У дитячі клуби та організації. Асортимент солодких пропозицій на нашому сайті дозволить підібрати оптимальний варіант і смачно привітати дітей.

Переваги наших солодких подарунків

  • Набори діляться на три види: Стандарт, Оптимальний, Преміум. Кожен відрізняється за ціною і вагою. Складові відрізняються незначно. З таким поділом вам буде просто вибрати солодкий подарунок, відповідний бюджету і побажанням.
  • В одному наборі – солодощі кількох фірм. Дитина знайде що з'їсти і чим поділитися з друзями.
  • Повний перелік складових кожного набору є на сайті. Можна ретельно вивчити, виставити на голосування в батьківських групах, замовити оптимальний варіант.
  • Здоров'я наших клієнтів понад усе! Як фізичне, так і психоемоційне. Тому упаковки подарунків яскраві, герметичні, безпечні. А термін придатності солодощів дозволяє закупити подарункові набори завчасно і вручати свіжими.
  • Солодкий подарунок ShokoPack НЕ містить виробів без обгорток і карамелі маленького розміру.
  • У Преміум набори, вагою від 600 грамів, ми включили приємний сюрприз – плитку молочного шоколаду Шокофон ShokoPack. Обгортка шоколадки стилізована під смартфон. Це лідер наших продажів більше 4 років. Тому ми впевнені: Шокофон дітям сподобається!
  • Упаковка солодких подарунків – картонна і металева. Картонну легше відкривати малюкам в дитячому саду. Зате металева – довговічна. У ній зручно зберігати невеликі дитячі «скарби»: дрібні іграшки, картки, олівці, крейду.
  • Принти є з вітальними написами для конкретних свят і універсальні – із зображенням Діда Мороза, ялинки, казкових звірят. Ці набори можна дарувати на День святого Миколая, Новий рік, Різдво.

Що в подарункових наборах ShokoPack?

  • Ретельно підібраний асортимент солодощів від популярних українських виробників: ROSHEN, Конті, Стимул, Lukas, Jaffa. Так. У нас є набори з упаковкою соку фірми Джаффа «Міньйон Мультифрукт».
  • Шоколад і не тільки! В асортимент наборів включені улюблені дітьми солодощі – льодяникова карамель на паличці, желейні цукерки, жувальні іриски, помадки, молочний фадж, хрустке печиво, десерти «Бонжур» фірми Конті. Кожен знайде те, що йому подобається.

А якщо дитині не можна солодощі?

За словами дієтологів та ендокринологів, якщо дитина трьох-шести років не страждає від алергії, діабету, гастроентерологічних патологій їй можна все.

В інших випадках необхідно обговорити з дитиною ситуацію. Так, вона отримає солодощі від Діда Мороза, як і всі. А потім пригостить шоколадними цукерками друзів, педагогів, батьків.