Як вибрати солодкий подарунок на Новий рік

солодкий подарунок на Новий Рік

У рецепті щасливих зимових свят є один обов'язковий інгредієнт, а саме солодкий подарунок на Новий рік. Дитині, підлітку, коханій дівчині, батькам, однокласникам, дітям співробітників – набір шоколадних цукерок кожному подарує радість.

А де радість, там і гормони щастя – серотонін, дофамін, ендорфін. А де більше гормонів щастя – там міцніше імунітет. Вчені підтвердять.

Що в подарунковому наборі шоколадних цукерок подобається дітям?

  • Яскрава упаковка. З чого вона зроблена – для дітей питання другорядне. Головне – святковий малюнок. Добрий Дід Мороз, казкові герої, улюблені персонажі мультсеріалів, милі звірята – захват від таких картинок забезпечений.
  • «Начинка» набору. Однакові цукерки без барвистих обгорток – це нудно. Діти люблять перебирати цукерки, розглядати, шукати, що їм подобається.
  • Смак. Добру пораду купувати одні шоколадні цукерки сучасна дитина не оцінить. Солодкий подарунок 2020 має містити льодяникову карамель на паличці, желейні цукерки і жувальні іриски. Якщо брати набір, де є все перераховане вище, зможете догодити навіть незнайомому малюкові.
  • Той самий смаколик! Смакові переваги дітей формуються з самого народження. Тому одні шукають в наборі солодощі з банановою начинкою, другі – з карамельною, треті – з апельсиновою.

На що звернути увагу дорослим при виборі солодких подарунків дітям?

 Солодкі святкові подарунки

Термін придатності

Акційні пропозиції з вичерпаним або майже вичерпаним терміном придатності – це табу! А ще – харчові отруєння і зіпсовані зимові свята. Солодощі, придатні кілька років, також насторожують не менше. Це говорить про занадто велику кількість консервантів.

Щоб не допустити подібного – замовляйте солодкі презенти у перевірених компаній. Вони відповідально ​​ставляться до своєї репутації і точно знають: щасливі, задоволені клієнти – запорука успішної справи в майбутньому.

Чого не скажеш про стихійні ринки, де реалізують коробочки «no name» з такими ж незрозумілими солодощами.

Упаковка

Вона повинна бути цілою – герметичною, без стертих або гострих кутів. Для дітей 3+ краще підійдуть невеликі картонні коробки з яскравим принтом. Вони зручні для дитячих рук і легко відкриваються. Багатофункціональні подарунки дітям на Новий рік в школі – набір солодощів у металевій коробці. Така упаковка стане в пригоді не один рік – діти точно знайдуть, що в ній зберігати.

Склад солодкого подарунка

Якщо його ніде прочитати – шукайте інший подарунок, інтернет-майданчик, магазин, постачальника. Сумлінні продавці надають повну інформацію щодо продукції, яку реалізують. Так покупець підбирає презент не тільки по вподобанням, але й дивиться, щоб солодощі для дітей не містили можливих алергенів, занадто дрібної карамелі, дешевих цукерок низької якості.

Час пропозиції

Закуповувати солодкі подарунки на День святого Миколая, Новий рік та Різдво потрібно заздалегідь, поки немає ажіотажу і поспіху. Так у вас буде час спокійно вибрати, отримати і, при необхідності, докупити солодощі. Компанії готують святкові набори з вересня. Якщо ви побачили рекламу або отримали пропозицію про покупку цукерок влітку – задумайтеся і не поспішайте.

 набори цукерок

Солодкі святкові подарунки від компанії Shokopack

  1. Зібрані за відгуками клієнтів. Ми 8 років тішимо вас яскравими емоціями зі смаком шоколаду і знаємо, що любите ви та ваші діти.
  2. Складаються з солодощів відомих українських виробників: ROSHEN, Конті, Стимул, Lukas, Jaffa.
  3. Орієнтовані на дітей різного віку. З різним характером і смаковими уподобаннями.
  4. Реалізуються в роздріб і оптом для привітань в дитячих садах, школах, інтернатах, на корпоративних святах.

Купити солодкий подарунковий набір в Shokopack – догодити кожному!