Свята та подарунки - тема, яка буде актуальна завжди. В голові з'являється так багато питань: що подарувати, де купити, а раптом не сподобається... І всі ці думки цілком виправдані, адже далеко не завжди виходить вибрати дійсно хороший презент.

Ми розуміємо вашу біль, тому знайшли рішення і створили компанію Shokopack. Це інтернет-магазин для тих, хто любить креатив і корисні подарунки. Ми виготовляємо солодкі і незвичайні презенти, які сподобаються кожному: і дитині, і дорослому. Адже це смачний шоколад в красивій упаковці, до якого додаються веселі, щирі побажання.

Трохи про компанію в цифрах:

  • працюємо з 2012 року;
  • нам довіряють більше 5500 організацій;
  • щороку відвантажуємо понад 100 тонн продукції.

Shokopack - це яскраві емоції для близьких людей!

Купуючи такий подарунок будьте впевнені, що винуватець торжества отримає емоції, які запам'ятає надовго. Зовнішній вигляд і смак презенту - це відмінний тандем для гарного настрою на весь день. Не дарма ж наш девіз: «Shokopack - емоції зі смаком шоколаду».

Оригінальні та унікальні подарунки - це набагато приємніше, ніж шаблонні статуетки з першого зустрічного магазину. Набори цукерок від Shokopack - солодкий презент, якому буде рада будь-яка дитина! Наші подарунки допоможуть висловити батьківську любов і подарувати ще більше тепла.

А якщо головний сюрприз вже готовий, додайте до нього шоколадний набір в святковій упаковці. Такий варіант краще, ніж банальна листівка.

І для тих, хто хоче подарувати емоції гостям, у нас теж є пропозиція. Замовте цукерки, які відмінно впишуться в будь-який захід і залишать про нього приємні спогади. Поділіться своїм щастям разом з гостями!

Набори від Shokopack: як вибрати

Інтернет-магазин Шокопак - це місце, де ви знайдете великий вибір смачних сюрпризів для близької людини або робочого колективу.

У нас є готовий асортимент подарунків. Але якщо ви вирішили бути більш творчим і внести в презент свої правки - замовте індивідуальний комплект. Беріть участь в творчому процесі разом з нами: вибирайте упаковку, придумуйте побажання і тематичні фрази, додайте забавні і щирі фото, зробіть особливий колаж.

Якщо ваша мета - знайти презент для дитини, проявіть свою любов і подаруйте йому набір шоколадних цукерок.

Солодкі мрії - реальність, якщо вибирати Shokopack!